Referencie

Bytový dom s polyfunkciou "Rezidencia pri Hradbách"

Bytový dom s polyfunkciou "Rezidencia pri Hradbách" je novo vybudovaný objekt v historickom centre Trnavy. Nachádza sa v ňom 23 bytových jednotiek a 2 komerčné priestory. V suteréne budovy sa nachádza podzemné parkovisko s autovýťahom a v átriu objektu je vybudovaný súkromný parčík pre obyvateľov Rezidencie. Spoločnosť ELIS plus pripravila pre objekt kompletnú realizáciu elektro rozvodov, každý byt aj komerčný priestor je realizovaný pomocou systému inteligentného ovládania Smart House by ELIS plus a to v module kúrenie a osvetlenie. Každý majiteľ nového bytu alebo komerčného priestoru môže využívať výhody nášho systému a tým výrazne znižovať náklady na bývanie a zlepšovať svoj komfort pri ovládaní funkcií vo svojom byte. Majitelia bytov majú možnosť rozšírenia modulov inteligentného ovládania o ďalšie komponenty v bytoch, ako napr. externé žalúzie atď. Viac o našom systéme inteligentého ovládania domácností Smart House by ELIS plus nájdete tu.

MALKIA Park 

Malkia Park je novo vybudovaná zoologická záhrada nachádzajúca sa v blízkosti pretekárskeho okruhu Slovakiaring. Spoločnosť ELIS plus zabezpečovala a stále zabezpečuje kompletnú SMART automátizáciu nielen pre samotnú zoologickú záhradu, ale aj pre prevádzkové priestory a pre blízky penzión a reštauráciu. Systém Smart House by ELIS plus plne automatizovane ovláda všetky prvky, ktoré sú nutné pre prevádzku celého objektu. Okrem uvedeného sme v objekte realizovali aj celkové ozvučenie, kamerový a prístupový systém. Služby spoločnosti ELIS plus využíva prevádzkovateľ objektu už niekoľko rokov a aj v súčasnosti, vzhľadom na rozširujúce aktivity prevádzkovateľa, naša spoločnosť zabezpečuje dopyt na doplňujúce služby.

Obchodné centrum POINT

Obchodné centrum POINT je novovybudované nákupne centrum v Banskej Bystrici. Spoločnosť ELIS plus realizovala kompletnú inštaláciu elektronického protipožiarneho systému, systému núdzového osvetlenia ako aj hlasového požiarneho systému. Ďalej sme kompletne realizovali elektroinštalácie, štrukturovanú kabeláž a systém osvetlenia a verejného osvetlenia v celom objekte.

Nízkoenergetický rodinný dom Piešťany 

Tento nadštandardný nízkoenenrgetický dom v Piešťanoch je kompletne vybavený systémom Smart House by ELIS plus. Tento dom je dokonalou ukážkou, čo všetko náš systém dokáže zákazníkovi ponúknuť. V celom dome môžete ovládať systém kúrenia (samozrejme pre každú izbu samostatne), systém osvetlenia s možnosťou vytvárania svetelných scien. Vychutnať si môžete aj hudobnú stránku domu pomocou 6 hudobných zón so zabudovanými reproduktormi. Videovrátnik fungujúci vďaka nášmu systému aj keď nieste doma, ovládanie tienenia podľa aktuálnej meteorologickej predpovedi, systém riadenia vetrania s rekuperáciou energie a oveľa viac. Presvedčte sa sami o možnostiach nášho inteligentného systému Smart House by ELIS plus.