Inteligentná domácnosť

nazov obrazka

Inteligentné ovládanie Vašej domácnosti Smart House by ELIS plus je múdro automatizovaný domov založený na systéme riadenia LOXONE. Náš systém pripravíme od prvotného návrhu presne podľa Vašich predstáv. Vďaka Smart House by ELIS plus zjednodíte všetky Vaše spotrebiče jedným systémom a prakticky ich môžete ovládať z jedného miesta.

 

Ovládajte osvetlenie, kúrenie, tienenie či tiež alarm a zabezpečenie domu. Naše ovládanie sa odlišuje od ostatných súčasných riešení, ktoré dokážu ovládať iba čiastočné skupiny prístrojov.

Smart House by ELIS plus je úsporný a navyše umožňuje jednoduchú obsluhu a automatizáciu. To znamená, že pomocou detektorov a senzorov kontrolujete a ovládate celý dom z jedného miesta, alebo sa dom správa automaticky podľa nastavených režimov. Smart House by ELIS plus ovládate ako obvykle vypínačom alebo na diaľku aplikáciou cez smartphone, či tablet.

nazov obrazka

Smart House by ELIS plus ponúka skvelý systém, vďaka ktorému bude Váš dom bezpečnejší. Inteligentný systém odradí každého nezvaného hosťa a Vy si vďaka nemu môžete vychutnávať pohodu bývania. Vďaka jednému tlačidlu môžete aktivovať alarm, blikajúce osvetlenie, vytiahnutie žalúzií a omnoho viac. V prípade, že sa niekto pokúsi vniknúť do Vášho objektu, systém napríklad zaktivuje nielen vytiahnutie žalúzií a zapnutie svetla, ale aj spustenie audio komponentov na plný výkon.

Pokiaľ sa stane niečo neočakávané, Váš dom Vás okamžite telefonicky alebo e-mailom o všetkom informuje. Aj keď nie ste práve doma, Váš dom sa chová, ako byste doma boli.

nazov obrazka
nazov obrazka

Smart House by ELIS plus je ideálnym spoločníkom každej rodiny. Bezstarostne si užívajte svoju rodinu, náš systém na všetko dohliadne. Zariadi optimálnu teplotu, dá pozor na Vaše deti a zistí pocit bezpečia. Vďaka detskej poistke ostane každé stisknutie tlačidla od Vašich detí bez následkov. Dáme Vám vedieť, že Vaše dieťa neprišlo domov ako obyčajne, pokiaľ sa priblíži k bazénu hneď o tom budete vedieť - Váš dom Vám dá vedieť.

Akonáhle idete spať, stačí stlačit jedno tlačidlo a Váš dom spí s Vami. Všetky zariadenia v pohotovostnom režime sa vypnú, rovnako tak aj svetlá. Zvonček nefunguje, iba zabliknú svetlá, aby sa nerušil spánok Vašich detí.

Smart House by ELIS plus ponúka skvelú príležitosť ako ušetriť náklady na energie. Nemusíte sa o nič starať, Váš dom sa postará o všetko automaticky. Postará sa o to, aby napr. umývačka alebo práčka zapli v ten správny čas a vďaka tomu optimalizuje Vašu spotrebu energie. 

Slnko je skvelý spôsob, ako ohriať Váš dom. Tienenie žalúzií môže začať len v príprade, že Vaša miestnosť má optimálnu teplotu vďaka slnečným lúčom. Ak nie ste doma, Váš dom vypne všetko osvetlenie, zníži teplotu a vypne prístroje v pohotovosnom režime.

nazov obrazka

Smart House by ELIS plus urobí z Vášho domu miesto, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť. Svetelná atmosféra, hudba, ktorú máte radi, ale aj pocit, že sedíte v kine. Bude radosť žiť v takom dome.

Začnite deň obľúbenou hudbou v každej miestnosti. Audio systém Vám spríjemní nielen ráno, ale celý deň.  Vďaka chytrému telefónu a chytrému domu môžete vidieť kto stojí pred Vašimi dvermi a to aj keď nie ste doma. 

nazov obrazka

Váš život bude jednoduchší, keď budete využívat všetky možnosti, ktoré systém Smart House by ELIS plus ponúka. 

Energetický manažment - efektívna komunikácia kúrenia, žalúzií a všetkých spotrebičov podstatne znižuje energetickú spotrebu Vášho domova. Váš domov sleduje a štatisticky vyhodnocuje spotrebu energie a cielene využíva energie z FVE - pri jej prebytku spotrebu zvýši, pri nedostatku opäť zníži, či vypne nevyužívané spotrebiče.

Tienenie - vyberte si tienaciu techniku podľa predstáv a my ju nastavíme tak, aby Vás prebudili slnečné lúče keď si to želáte. Automatický režim žalúzie zatiahne na základe nastavenej polohy slnka, teploty, či nepriaznivého počasia. Pokojne ich ovládajte tiež podľa Vaše aktuálnej nálady a potreby. Pohodlne.

Kúrenie a chladenie - váš domov automaticky reguluje teploty vo vybraných miestnostiach podľa želania. V pivnici je chlad, no v detskej izbe zas teplejšie. Domov šetrí, znižuje teplotu keď je noc, otvorené okno alebo keď nie ste doma a na vyhriatie miestností múdro využíva prirodzené teplo slnečných lúčov.

Prístup a videovrátnik - s moderným prístupovým systémom nepotrebujeme zväzky kľúčov. S elektronickým kľúčom sa dostanete domov, či do garáže. Viete tiež, kedy prišli domov Vaše deti, či neželaný návštevník. Vzdialene ovládajte bránu a dvere a z práce cez mobil skontrolujete, či je stále zatvorená. Ak chcete, cez aplikáciu otvorte dvere sestre, keď Vám prinesie koláč, či sledujte kde práve behá Váš pes.

Osvetlenie -  na základe nastaveného času alebo zotmenia automaticky osvetlí domácnosť, či konkrétne miestnosti - tie kde sme. Vďaka sveteleným scénam si môžeme užívať farebné svetlá v rôznej intenzite, ktoré sa pozvoľna zapínajú a vypínajú. Jedinečnú atmosféru pre romantický večer, veselú detskú oslavu, či domácu rockovú party si nastavíte aj cez mobil.

Hudba - táto funkcia robí domov šťastnejším, tak ako hudba vôbec. Váš obľúbený jazz môže hrať večer v obývačke pri vínku, ráno v sprche si zas vypočujte najlepšie rockové pesničky...či štebot vtákov, alebo šum morských vĺn? Fantázii sa medze nekladú, všetko je možné, užívajte si život v najkrajšej atmosfére s rodinou a hudbou.

Zabezpečovací systém - bezpečnosť je na prvom mieste, a preto Váš dom tiež chráni Vás a Váš majetok. Uložte si do telefónu nové číslo: Domov. Pri nechcenom narušení sa spustí alarm a Váš dom Vám zavolá a nahlási, čo sa deje. Automaticky spustí nastavený režim: audio na plný výkon, vytiahne žalúzie a rozbliká svetlá, aby narušiteľa vyplašil kým príde polícia. Doma nájdite správne miesto pre panikové tlačidlo, které môžete využiť v prípade núdze. Inteligentný domov dokáže simulovať Vašu prítomnosť, osvetlením, audio systémom a monitorovať okolie.

Relax - sauna, bazén či vírivka sa dnes často využívajú pre domáci wellness. Pokiaľ aj Vy patríte medzi tých, ktorí si chcú doma užívať takéto pohodlie, nastavíme to tak, aby teplota, vlhkosť, para, osvetlenie či hudba vo Vaše saune bola ideálna. Zatiaľ čo bazén dokáže náš systém automaticky doplňovať vodou, strážiť filtre a vytvoriť romantickú atmosféru osvetlením. Vy si len užívate relax.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ, SME TU PRE VÁS!

nazov obrazka