ELIS plus je hrdým partnerom Richarda Gondu – Slovenského automobilového pretekára, ktorý je jedným z najväčších talentov slovenského športu. V Richardovej kancelárii a v priestoroch kde na profesionálnom simulátore online trénuje a preteká sme realizovali kompletnú rekonštrukciu týchto priestorov. Okrem stavebných úprav, kde sme rekonštruovali interiérové priečky, strop a podlahy sme realizovali výmenu elektroinštalácie a dodanie zabezpečovacieho systému.

K elektroinštalácii sme samozrejme pridali inteligentné ovládanie svetiel, čo Richardovi ponúka široké možnosti zmeny svetelných nálad a scén. Tieto zmeny farebných scén dokonale umožňujú vyniknúť Richardovým trofejam na stene. Ku vchodu sme umiestnili tlačidlo TOUCH PURE od LOXONE, ktoré okrem ovládania svetelných scén, funguje ako odchodové tlačidlo. V praxi to znamená že keď Richard pri odchode z kancelárie 2 x klikne na tlačidlo, tak sa vypnú všetky svetlá v priestoroch kancelárie. Táto funkcia mu pomáha získať čas pre seba samého, keďže nemusí chodiť za každým vypínačom osobitne. Pri tomto tlačidle má istotu že všetky svetlá budú vypnuté naraz a nedôjde tak ku zbytočnému svieteniu v jeho neprítomnosti.

SMART HOUSE by ELIS plus je modulárny systém, ktorý mu do budúcna umožňuje doplniť rôzne iné ovládania, ako napríklad ovládanie kúrenia, žalúzií, multimédií, prístupu a mnoho iného.

Richard Gonda ako jeden z najväčších talentov slovenského športu, už dlhodobo a úspešne reprezentuje spoločnosť ELIS plus. Richard má za sebou mnoho fantastických úspechov a nás teší, že ho môžeme v jeho úspešnej ceste podporovať. Ak vás oblasť motošportu zaujíma, neváhajte navštíviť Richardov oficiálny profil: https://www.facebook.com/richardgondaofficial

Pred rekonštrukciou
Pred rekonštrukciou
Po rekonštrukcii