V hoteli LUNA v Žiari nad Hronom sme realizovali komplet prístupový systém. Systém ovláda otváranie dverí v celom hoteli. Začali sme otváraním vstupných dverí, kde sme použili čítačku, ktorá sa dá ovládať pomocou prístupovej karty, čipu alebo PIN kódu. Práve možnosť otvárať PIN kódom je ideálna pre zamestnancov hotela, ktorý nemusia neustále  zo sebou nosiť kartu. Ďalej sme pokračovali všetkými spoločnými chodbami a medziposchodiami, kde sme tak isto použili čítačku na kartu a PIN kód. PIN kód vieme kedykoľvek zmeniť, doplniť alebo vymazať.

Následne sme dodali čítačky pre reštauráciu, ktorá má samostatný vchod. Samotné kovania farbou znázorňujú stav čítačky.

Na záver sme dodali SET kovania spolu s kľučkou a zabudovaným zámkom  do dverí. Práve toto bola najzložitejšia časť projektu, pretože náš systém sme dodávali do už existujúcich dverí. Staré kovanie sme museli vybrať, vyfrézovať väčší otvor vo dverách, dodať nové kovanie a na konci naprogramovať celý systém. Prácu nám uľahčilo to že sa jedná o bezdrôtový systém, kde napájanie je riešené pomocou batérií.

Dobrá správa pre majiteľa hotela bola že nemusí meniť dvere, náš systém totiž vieme dodať aj do už existujúcich dverí. Takýmto spôsobom dokážeme hotelu ušetriť nemalé peniaze. Ovládanie vstupov do hotela sme rozšírili o tlačidlo, ktoré je umiestnené na recepcii. Týmto tlačidlom otvárajú dvere pre zákazníkov, ktorý ešte nemajú kartu alebo PIN.

Profesionálny hotelový systém od ASSA ABLOY ponúka zákazníkovi rôzne riešenia od rezervačného systému až po rôzne nastavenia kariet, kde dokážeme jednej karte dať rôzne obmedzenia a prístupy. V praxi to znamená že hosť hotela môže ísť do svojej izby, reštaurácii a kdekoľvek mu umožníme prístup, napr. herňa, plaváreň, wellness, …

Zákazníkovi okrem realizácie poskytujeme plnú podporu a následný záručný a pozáručný servis systému.