Publikované:
11. máj, 2020
KATEGÓRIA:
Inteligentná domácnosť
KLIENT:
Rezidencia pri Hradbách
Kompletná elektroinštalácia, inteligentná domácnosť, smart house, smart home, moderné kúrenie, technologické riešenia, stavebná firma, hotelové systémy a enviro

Bytový dom s polyfunkciou "Rezidencia pri Hradbách"

Bytový dom s polyfunkciou “Rezidencia pri Hradbách” je novo vybudovaný objekt v historickom centre Trnavy. Nachádza sa v ňom 23 bytových jednotiek a 2 komerčné priestory. V suteréne budovy sa nachádza podzemné parkovisko s autovýťahom a v átriu objektu je vybudovaný súkromný parčík pre obyvateľov Rezidencie.

 

Spoločnosť ELIS plus pripravila pre objekt kompletnú realizáciu elektro rozvodov, každý byt aj komerčný priestor je realizovaný pomocou systému inteligentného ovládania Smart House by ELIS plus a to v module kúrenie a osvetlenie. Každý majiteľ nového bytu alebo komerčného priestoru môže využívať výhody nášho systému a tým výrazne znižovať náklady na bývanie a zlepšovať svoj komfort pri ovládaní funkcií vo svojom byte. Majitelia bytov majú možnosť rozšírenia modulov inteligentného ovládania o ďalšie komponenty v bytoch, ako napr. externé žalúzie atď.