V novo zrekonštruovanej chalúpke OPÁL kúsok od centra Banskej Štiavnice sme realizovali niekoľko služieb z nášho portfólia.

Komfort je zabezpečený modernými technológiami, vzhľad a pocit je vidiecky, vrátane piecky na drevo s veľkým sklom na pozorovanie ohňa. Veľa hračiek a veľa kníh pre deti – veríme, že Vás poteší 🙂

Nájdete ich na okraji Štiavnice, na slnečnej nádhernej lúke, blízko lesa a stále blízko centra, bez susedov. Viac informácií nájdete na https://www.lukahuta.sk/ .

Začali sme s prípravnými prácami na klasickej elektroinštalácii a bleskozvode. Po zrekonštruovaní vnútorných priestorov sme uložili vyhrievacie káble a rohože, ktoré ovládame systémom LOXONE. Neskôr po dokončení stierok sme osadili vyhrievacie telesá, ktoré tak isto ovládame. Teraz systém zákazníkovi umožní na diaľku ovládať teplotu v celej chate a tým zabezpečiť čo najväčší možný komfort pre ubytovaných hostí. Pomocou tabletu na stene si hosť vie kedykoľvek zmeniť teplotu v jednotlivých miestnostiach.

V prípade nevyužívania chaty je teplota nastavená podľa harmonogramu na 10 stupňov. Keď sa zákazník zaregistruje cez online systém, systém sám vie kedy má začať kúriť tak aby v čase príchodu hosťa bola optimálna teplota v miestnosti. O zrýchlenie vykúrenia miestnosti sa starajú nástenné výhrevné panely, ktoré sú tak isto inteligentne ovládané. Samostatnou časťou je krb, ktorý dotvára tú správnu atmosféru.

Okrem kúrenia snímame pomocou senzora prítomnosti aj pohyb ľudí v objekte. Magnetické kontakty v okne nám dávajú informáciu o otvorenom alebo zatvorenom okne. V prípade otvoreného okna vieme automaticky vypnúť kúrenie, aby sa peniaze za vykurovanie nevyhadzovali doslova von oknom. Okrem kúrenia tieto kontakty využívame na bezpečnosť objektu. Takýto spôsob nám umožní efektívne chrániť nehnuteľnosť v prípade vniknutia do objektu.

 

 

 

 

 

 

 

O poplach sa postará siréna, ktorá na neoprávnené vniknutie zvukovo upozorní a samotná aplikácia, ktorá majiteľovi nehnuteľnosti pošle notifikáciu o neoprávnenom vniknutí v čase, keď sa v objekte nemá nikto nachádzať. Okrem iného sa o objekt postará kamerový systém, ktorý bude strážiť objekt a autá v ňom.

O automatické riadenie objektu sa stará Loxone miniserver a jeho rozšírenia, ktorý sa nachádza priamo v elektrickom rozvádzači.

Realizované služby: